Datum

Den

Sraz

Začátek

Místo

Poznámka

6.1.

So

 

 

 

 

7.1.

Ne

 

   
 
 

8.1.

Po

16:40

17:00

Tempo (UMT velká)

TJ

9.1.

Ut

 

 

 

 

10.1.

St

16:10

16:30

Tempo (UMT malá)

TJ

11.1.

Čt

17:10 17:30

ZŠ Jitřní

TJ

12.1.

Pa

13:40

15:10

 

15:30

Praha hl. n.

Tempo (UMT velká)

odjezd do Přerova

TJ - nenominovaní

13.1.

So

   

Přerov

Turnaj

14.1.

Ne

 

 

Přerov

Turnaj, návrat 19:39 na Praha hl. n.

15.1.

Po

16:40

17:00

Tempo (UMT velká)

TJ

16.1.

Ut

 

 

 

 

17.1.

St

16:10

16:30
 

Tempo (UMT malá)

TJ

18.1.

Čt

17:10

17:30

ZŠ Jitřní

TJ

19.1.

Pa

15:40

16:00

Tempo (UMT velká)

TJ

20.1.

So

 

 

   

21.1.

Ne

10:30

11:30

Tempo


PU - Karlova Ves

22.1.

Po

16:40

17:00

Tempo (UMT velká)

TJ

23.1.

Ut

 

 

 

 

24.1.

St

16:10

 

16:30

 

Tempo (UMT malá)

TJ

25.1.

Čt

17:10

17:30

ZŠ Jitřní

TJ

26.1.

Pa

15:10

15:30

Tempo (UMT velká)

TJ + video
 

27.1.

So

11:45

12:45

Havlíčkův Brod

PU - Havlíčkův Brod (doprava auta)

28.1.

Ne

8:00

8:45

hala Kladno

Halový turnaj Kladno

29.1.

Po

16:45

17:00

ZŠ Filosofská

TJ

30.1.

Ut

 

 

 

 

31.1.

St

16:10

16:30

Tempo (UMT malá)

TJ

1.2.

Čt

16:40

17:00

Tempo (UMT velká)

TJ + video (konec cca 19:15)

2.2.

Pa

10:30

11:30

Tempo PU - Ústí nad Labem

3.2.

So

 

 

 

 

4.2.

Ne

 

 


 

 

5.2.

Po

16:40

17:00

Tempo (UMT velká)

TJ

6.2.

Ut

 

 

 

 

7.2.

St

16:10

16:30

Tempo (UMT malá)

TJ

8.2.

Čt

17:10

17:30

Tempo

TJ - podle počtu zůstávajících

9.2.

   15:10    

15:30

Tempo (UMT velká)

TJ

10.2.

So

 

 

 

 

11.2.

Ne

 

 

 

 

12.2.

Po

16:40

17:00

Tempo (UMT velká)

TJ

13.2.

Ut

 

 

 

 

14.2.

St

 

 

Český Dub

Soustředění - PU Liberec

15.2.

Čt

 

 

Český Dub

Soustředění

16.2.

 

 

Český Dub

Soustředění

17.2.

So

   

Český Dub

Soustředění
 

18.2.

Ne

 

 

Český Dub

Soustředění

19.2.

20.2.

Po

Út

 

-

 

 

-

 

-

21.2.

St

16:10

16:30

Tempo (UMT malá)

TJ

22.2.

Čt

17:10

17:30

ZŠ Jitřní

TJ

23.2.

15:10

15:30

Tempo (UMT velká)

TJ

24.2.

So

 

 

 

VOLNO

25.2.

Ne

 

    VOLNO

26.2.

Po

16:40

17:00

Tempo (UMT velká)

TJ

27.2.

Út

 

 

 

 

28.2.

St

13:45

14:30

Bílá Hora UMT

PU - Sparta Praha

1.3.

Čt

17:10
 

17:30

ZŠ Jitřní

TJ

2.3.

15:10

15:30

Tempo (UMT velká)

TJ

3.3.

So

 

 

 

 

4.3.

Ne

9:00

10:45

10:00

11:45

Tempo (UMT velká)

Tempo (UMT velká)

PU - Háje (společně s U15)

PU - Viktoria Žižkov

5.3.

Po

16:40

17:00

Tempo (UMT velká)

TJ

6.3.

Út

 

 

 

 

7.3.

St

 

 

bude upřesněno

PU - Bohemians

8.3.

Čt

17:10

17:30

ZŠ Jitřní

TJ

9.3.

15:10

15:30 Tempo (UMT velká)

TJ

10.3.

So

9:30

10:30

Vlašim

PU - Vlašim (doprava vlastní)

11.3.  Ne     Trutnov PU - Trutnov (doprava bus)